Umów się na wizytę
BioClinic Brodnica - Igor Dogocki, Magda Chylińska - stomatologia immunologiczna, stomatologia biologiczna, implanty ceramiczne, implanty cyrkonowe, stomatologia holistyczna
Zespół - BioClinic stomatologia immunologiczna

Zespół

Osiągnij swoje zdrowotne cele

Naszą misją jest pomaganie ludziom w osiąganiu lepszej jakości życia i zdrowia. Pomagamy osiągnąć szczytową formę, tak aby móc poczuć przypływ życiowej energii.
Zaawansowana diagnostyka i protokoły leczenia w BIO CLINIC są najbardziej wartościowe dla osób zainteresowanych upewnieniem się, i byciem w najlepszym stanie, pozwalającym osiągnąć swoje cele. Może to być wspinaczka na Mount Everest, a może to być poranna pobudka bez budzika, czy też wola spędzenia jak najdłuższego czasu ze swoją rodziną i wnukami. Jeśli zaniedbałeś uczynienie swojego zdrowia priorytetem i teraz potrzebujesz poważnej zmiany, lub jesteś stosunkowo zdrowy, ale szukasz sposobu, jak wrócić do jego pełni, w BIO CLINIC pomożemy Tobie w drodze po dobre samopoczucie.

zespół stomatologii immunologicznej

Bio Clinic Centrum Stomatologii Immunologicznej powstało dzięki zaangażowaniu i nieschematycznemu podejściu naszych lekarzy do kwestii zdrowia. Będąc kolejną i już 3 generacją lekarzy dentystów, połączyliśmy doświadczenie z nowoczesnymi technologiami i sprawdzonymi w najlepszych zagranicznych ośrodkach metodami leczenia. Nasz zespół zdobywał doświadczenie w Niemczech, Szwajcarii oraz na Uniwersytecie Medycznym w Wiedniu.