Umów się na wizytę
BioClinic Brodnica - Igor Dogocki, Magda Chylińska - stomatologia immunologiczna, stomatologia biologiczna, implanty ceramiczne, implanty cyrkonowe, stomatologia holistyczna
umow - BioClinic - stomatologia immunologiczna
Umów się na wizytę - BioClinic stomatologia immunologiczna

Umów się na wizytę

zmienić jakość swojego życia i tych, których kochasz

W BIO CLINIC pierwsza wizyta obejmuje konsultację lekarską oraz w zależności od potrzeb szereg zaawansowanych badań diagnostycznych m.in OPG, CBCT, badanie występowania FDOK, badanie przesiewowe w kierunku występowania zmian nowotworowych w jamie ustnej, badanie periodontologiczne oraz laboratoryjne badanie występowania bakterii odpowiedzialnych za możliwość wystąpienia paradontozy lub mogących powodować odogniskowe choroby ogólnoustrojowe, badanie występowania ubytków próchnicowych za pomocą urządzenia Diagnocam, protokół zdjęć oraz wykonanie skanów wewnątrzustnych.

Posiadamy nowoczesne laboratorium, w którym przeprowadzamy badania metodą Real Time PCR, którą odnajdujemy patologiczne mikroorganizmy w tkankach w jamie ustnej. Metoda ta cechuje się wyjątkową dokładnością i czułością w wykrywaniu i identyfikacji bakterii. Rosnące bogactwo danych na temat sekwencji genomu sprawia, że analizy genetyczne prowadzone są na coraz to większą skalę i są nieocenionym narzędziem w analizach klinicznych. Reakcja łańcuchowa polimerazy (PCR) to metoda selektywnej amplifikacji fragmentów DNA. Jednym z głównych zastosowań PCR jest wykrycie i ilościowe określanie mRNA ( np. bakterii). Otrzymane wyniki mogą być podstawą do zaplanowania terapii oraz monitorowania postępów leczenia.

Zapraszamy do telefonicznego umówienia się na wizytę w dogodnym terminie, a w razie pytań zapoznanie sie z FAQ lub skorzystanie z formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy - BioClinic - stomatologia biologiczna, Igor Dogodzki, Magda Chylińska

Formularz zgłoszeniowy

W celu wyznaczenia wizyty i zaplanowania jej przebiegu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez poniższy formularz zgłoszeniowy.

    Wypełnij ankietę medyczną. Bardzo uważnie odpowiedz na pytania - pomożesz nam szybciej znaleźć przyczyny Twoich problemów zdrowotnych.
    ankieta medyczna

    Zdjęcie pantomograficzne

    akceptowane pliki: PDF, JPG, ZIP (max 15Mb)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania odpowiedzi na wiadomość. Więcej informacji w Polityce Prywatności.