Umów się na wizytę
BioClinic Brodnica - Igor Dogocki, Magda Chylińska - stomatologia immunologiczna, stomatologia biologiczna, implanty ceramiczne, implanty cyrkonowe, stomatologia holistyczna

Zdrowe ciało - Twoja nowa SUPERMOC

Zastąp postanowienia trwałymi zmianami na lepsze

WIP_0928 - BioClinic - stomatologia immunologiczna

Najcenniejsza jest wiedza, której w danym momencie potrzebujesz. Codziennie zużywamy swoje komórki, a nasz organizm formuje nowe. Skóra regeneruje się co 6 tygodni, wątroba co 6 miesięcy. Błona śluzowa jelit co 2-3 dni. Choroba przewlekła występuje, gdy tracimy zdolność do tworzenia nowych zdrowych komórek. Co zrobić, żeby być zdrowym? Ta książka to wprowadzenie w świat optymalizacji Twojego zdrowia.

Przeprowadzi Ciebie przez proces usprawnienia wydajności organizmu, a także pomoże poprawić działanie układu immunologicznego, czyli systemu odpowiadającego za Twoją ochronę i wsparcie w regeneracji. Im wydolniejszy układ immunologiczny, tym większe możliwości Twojego ciała i tym większy sukces w Twoim życiu.

Spis treści

Opinie o książce

Dr.n.med. Sławomir Olszewski

Książka treściwa, motywująca, a jednocześnie przyjemna i zawierająca wiele praktycznych wskazówek pozwalających na wprowadzenie prozdrowotnych zmian w swoim życiu. Solidny fundament dla zdroworozsądkowych czytelników, którym zależy na komforcie życia do późnych lat.

Katarzyna Wojda
Mistrz Naturopata

Książka, którą trzymasz w ręku drogi Czytelniku to wyjątkowa pozycja dotycząca zdrowia człowieka w dzisiejszych czasach. Rozwój cywilizacji doprowadził do tego, że korzystamy z ogromnej ilości zdobyczy ułatwiających nam życie w postaci np telefonii komórkowej czy elektrycznych samochodów. Jednak w środowisku naszym pojawiła się ogromna ilośc toksyn, zanieczyszczeń i zagrożeń, z którymi musi radzić sobie nasz organizm.
Dr Igor Dogocki jest lekarzem dentystą, twórcą konceptu stomatologii immunologicznej, którego spotkałam na swojej drodze kilka lat temu. Uzupełnił brakujące ogniwo w mojej pracy terapeutycznej przywracania homeostazy w organizmie człowieka.

W swoje książce w sposób przystępny i ciekawy omawia najważniejsze aspekty środowiska oraz jego wpływu na nasze ciało. Pokazuje jaki wpływ na nasze zdrowie mają np tatuaże czy też silikonowe implanty piersi, skąd biorą się migreny i co to jest FDOK. Czy wiesz drogi Czytelniku, że cukier może być zdrowy?
Autor zebrał unikalną aktualna światową wiedzę medyczną popartą badaniami naukowymi oraz swoją praktyką w gabinecie. Dzieli się również metodami radzenia sobie z wieloma problemami.

To obowiązkowa pozycja każdego świadomego swojego zdrowia człowieka. Warto, aby po tę książkę sięgnął również lekarz, ponieważ może okazać się, że zwróci uwagę na coś, czego do tej pory nie dostrzegał.
To dla mnie zaszczyt móc napisać jej recenzję.

Sylwia Pogorzelska
Autorka książki „Jestem wdzięczna za raka”

Gdybym kilkanaście lat temu miała świadomość tego, jak moje decyzje dotyczące jedzenia, przyozdabiania ciała tatuażami czy zarywanie nocy mogą mieć wpływ na to, jak za kilka lat będzie wyglądało moje zdrowie – na pewno mocno zastanowiłabym się nad tymi kwestiami. Być może ta wiedza pozwoliłaby mi uniknąć choroby onkologicznej. To właśnie rak spowodował chęć przyjrzenia się mojemu organizmowi z pozycji przyczyn a nie skutków ale były to poszukiwania po omacku. Gdybym wtedy trafiła na taką pozycję jak „Zdrowe ciało” przyszłoby mi łatwiej zrozumieć jak wielki wpływ mam ja sama, na dobrostan mojego organizmu. Książka otwiera oczy na wiele kwestii zdrowotnych, które wydawać by się mogło nie mają żadnego wpływu na nasze zdrowie. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce z szacunkiem traktować swoje ciało.