Umów się na wizytę
BioClinic Brodnica - Igor Dogocki, Magda Chylińska - stomatologia immunologiczna, stomatologia biologiczna, implanty ceramiczne, implanty cyrkonowe, stomatologia holistyczna
Kim jesteśmy? - BioClinic stomatologia immunologiczna

Kim jesteśmy?

Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość.
Vincent Van Gogh

Nasz zespół renomowanych dentystów, terapeutów i współpracujących z nami niemieckich lekarzy jest oddany zdrowiu i dobremu samopoczuciu pacjenta. Mamy długą historię w dostarczaniu niezrównanego i kierowanego przez ekspertów prywatnego leczenia.

Przy stosunku liczby pracowników do liczby pacjentów wynoszącym 7 (osób personelu medycznego) do 1-nego (pacjenta), zapewniamy każdemu dziesiątki lat połączonej wiedzy, empatii i doświadczenia.

Korzystając z połączonej wiedzy, zespół pracuje z pacjentem, aby stworzyć dopasowany do jego potrzeb program leczenia, który nie ma sobie równych.

Nasz zespół medyczny posiada ponad 80-letnie doświadczenie w dziedzinie stomatologii i chirurgii stomatologicznej i jest zaangażowany w pomoc każdemu pacjentowi w przywróceniu jego zdrowia.

Nasz zespół dba o to, aby cały proces leczenia przebiegał jak najsprawniej, tak aby skupiać się na najwyższym poziomie opieki nad każdym pacjentem.