Umów się na wizytę
BioClinic Brodnica - Igor Dogocki, Magda Chylińska - stomatologia immunologiczna, stomatologia biologiczna, implanty ceramiczne, implanty cyrkonowe, stomatologia holistyczna
nowy-usmiech - BioClinic - stomatologia immunologiczna
Nowy uśmiech - BioClinic stomatologia immunologiczna

Nowy uśmiech

Jama ustna jest odbiciem zdrowia człowieka. Dlatego najlepiej, jeśli stosowane są najbardziej kompatybilne materiały , a w naszej filozofii są one również najbardziej estetyczne.

Estetyczna Odbudowa

Nasza dewiza to maksymalna estetyka z biozgodną ceramiką.
Bez metalowe korony pełnoceramiczne i mosty wykonane z tlenku cyrkonu lub ceramiki IPS e.max są doskonałe do biologicznych, estetycznych i długotrwałych prac protetycznych również na implantach. Są nie tylko bardzo biokompatybilne, ale co charakterystyczne, mają niezwykle naturalny wygląd.
Każda ceramiczna korona lub most jest wykonywany indywidualnie dla danego pacjenta. Wykonywany w zaawansowanej technologii z precyzją i uważnością wygląda bardzo naturalnie.

Wysokowydajny tlenek cyrkonu może być stosowany do tworzenia wyjątkowo stabilnych koron i mostów, które są odpowiednie nawet do odbudowy bocznych zębów, które są narażone na ekstremalne obciążenia.

Twój nowy uśmiech - BioClinic - stomatologia immunologiczna

Ze względu na dobrą kompatybilność tkankową i biokompatybilność tlenek cyrkonu pomaga zachować zdrowie i dobre samopoczucie.
Szczególnie w przypadku uzupełnień protetycznych potrzebne są materiały, które są trwałe i biokompatybilne. Ceramika jest z powodzeniem stosowana w medycynie od około 20 lat, w tym w protezach stawów biodrowych.

Tlenek cyrkonu jest doskonałą alternatywą dla konwencjonalnych protez i prac protetycznych z metalowymi podbudowami. W szczególności dla pacjentów z alergią na metale. Nie ma również interakcji z metalami już obecnymi w jamie ustnej lub istniejących pracach protetycznych. Tlenek cyrkonu okazał się bardzo przyjazny tkankowo, ponieważ nie powoduje podrażnień dziąsła.

Kumulacja bakteryjnej płytki nazębnej jest znacznie mniejsza niż w uzupełnieniach ( koronach, mostach, protezach) ze stopami metali przez co dziąsła są znacznie mniej podatne stany zapalne.

Odbudowa protetyczna CEREC® CADCAM

Praca protetyczna z wykorzystaniem technologii CEREC, ceramiczne licówki, uzupełnieia inlay, onlay, oraz koron w kolorze zębów są uważane za najbardziej estetyczne, naturalnie wyglądające i biokompatybilne alternatywy do odbudowy utraconych tkanek zębów..

Odbudowa protetyczna CEREC - BioClinic - stomatologia immunologiczna

Uzupełnienie protetyczne jest na miejscu zaprojektowane w programie a następnie precyzyjnie frezowane z bloku ceramicznego w wybranym kolorze zęba.

Twój nowy uśmiech - BioClinic - stomatologia immunologiczna

Uzupełnienia CEREC® są wykonane z litej ceramiki, są wolne od metali, całkowicie biokompatybilne i zapewniają taką samą wytrzymałość jak naturalne szkliwo.
Są również wyjątkowo trwałe, ponieważ odbudowa jest bezpiecznie i trwale przymocowana do zęba przy użyciu materiałów biologiczno-adhezyjnych.