Umów się na wizytę
BioClinic Brodnica - Igor Dogocki, Magda Chylińska - stomatologia immunologiczna, stomatologia biologiczna, implanty ceramiczne, implanty cyrkonowe, stomatologia holistyczna
segmentowa - BioClinic - stomatologia immunologiczna
Terapia segmentowa - BioClinic stomatologia immunologiczna

Terapia segmentowa

Terpaia segmentowa w Bio Clinic opiera się na działaniu na określony punkt spustowy w celu eliminacji bólu np. poprzez eliminacje toksycznych produktów przemiany materii występujących w okolicznych tkankach i poprawę ich dokrwienia

Terpaia segmentowa w Bio Clinic opiera się na działaniu na określony punkt spustowy w celu eliminacji bólu np. poprzez eliminacje toksycznych produktów przemiany materii występujących w okolicznych tkankach i poprawę ich dokrwienia.
Terapia jest pomocna w przypadku każdego rodzaju dolegliwości bólowych układu mięśniowo-szkieletowego i nerwowego. Dotyczy to również bólu kręgosłupa i innych przewlekłych bólów stawów, nawet jeśli nie reagują na inne metody leczenia.

Głównymi wskazaniami do Terapii Segmentowej, w przypadku których możemy osiągnąć fantastyczne wyniki regresji objawów/dolegliwości m.in są: